W Planecie 11 sprawdzą się fani „Gwiezdnych Wojen”

Olsztyńska biblioteka multimedialna Planeta 11 organizuje kolejny konkurs wiedzy. Tym razem będzie okazja sprawdzić swoje wiadomości dotyczące „Gwiezdnych Wojen”.

Jeszcze nie opadły emocje po Wielkiej Grze, której bohaterem była saga „Wiedźmin” Andrzeja Sapkowskiego, a czas na kolejną zabawę w świecie fantastyki. „Gwiezdne Wojny” przez wielu uważane są za jedną z najważniejszych – o ile nie najważniejszą – opowieść gatunku.

Czy wiesz z jakiej planety pochodziły kryształy używane do konstrukcji mieczy świetlnych Jedi? Kto stworzył zasadę Dwóch? Dlaczego Luke Skywalker udał się na wygnanie? – To tylko niektóre pytania, jakie mogą paść podczas zabawy.

– Jeśli czujesz w sobie Moc i znasz odpowiedzi na te i wiele innych zagadnień z uniwersum Gwiezdnych Wojen to podejmij wyzwanie i sprawdź swoją wiedzę w naszym konkursie – zachęca Jacek Smółka, kierownik biblioteki multimedialnej Planeta 11.

Nagrodami są wejściówki do kina Helios, książki z serii Star Wars, plakat kinowy najnowszej części Star Wars, kubek Star Wars, skarbonka Star Wars.

Konkurs odbędzie się we wtorek (17 grudnia) o 17:00 w bibliotece Planeta 11 przy al. Piłsudskiego 38.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *