Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na trzy wydarzenia

MOK przed końcem roku zaplanował jeszcze trzy wydarzenia, w tym dwa muzyczne. W piątek (27 grudnia) będzie okazja sprawdzić formę przed szaleństwem sylwestrowej nocy. O 19:00 w Spichlerzu przy ul. Piastowskiej 13 do tańca przygrywać będzie kultowa postać, Wirginii Wiki Szmyt. DJ Wiki towarzyszyć będzie DJ Kris.

Natomiast w niedzielę (29 grudnia) do spichlerza powinni wybrać się wielbiciele musicali. Między 15:00 a 22:00 odbędzie się tam Maraton Musicali Filmowych. Będzie można poczuć klimat lat 70., podpatrzeć kroki od Johna Travolty, odprężyć się przy hippisowskich rytmach lub stać się Stallone’em parkietu. Podczas maratonu wyświetlone zostaną trzy filmy.

Zanim jednak maraton musicali, w Spichlerzu odbędzie się Kiermasz Nietrafionych Prezentów. Start w niedzielę, w samo południe.

– Warto przyjść na kiermasz i zamienić swój gwiazdkowy prezent na coś innego – zachęca dyrektor MOK-u, Mariusz Sieniewicz. – Zamiast wstydliwie chować do szafy, wymień się. Nietrafione upominki to nie wszystko czym będzie można się u nas powymieniać. Wystawcy zaoferują inne, niepotrzebne im rzeczy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *